Arka Sıradakiler’in Özge’siydi! Sevda Dalgıç sektörden uzaklaşma nedenini açıkladı

Sevda Dalgıç, geçtiğimiz yıl Ağustos ayında iş insanı Dilge Emir Güvenç ile Baltalimanı’nda bir mekanda dünyaevine girmişti. Çiftin düğününe yaklaşık 200 kişi katılmıştı.

“EVLİLİK TEKLİFİ ÇOK GÜZELDİ”

Çift, düğün öncesinde basın mensuplarının karşısına çıkarak soruları yanıtlamıştı. İki sene olmadan evlenme kararı aldıklarını söyleyen Sevda Dalgıç, ”Güzel bir evlilik teklifi aldım, çok güzeldi. Sürpriz yapmıştı” demişti.

Fırat Çöloğlu, Bülent Çetinaslan ve Sinem Öztürk gibi isimlerin yer aldığı toplam 6 sezon süren Arka Sıradakiler dizisinde canlandırdığı ‘Özge’ karakteriyle hafızalara kazınan Sevda Dalgıç’ın eşi Dilge Emir Güvenç, ise şöyle konuşmuştu: ”İçimden geldiği gibi duygusal bir evlilik teklifi yaptım. Balayı için yurt dışı düşünüyoruz ama yakın yerlere gitmek istiyoruz. Birkaç yer araştırdık, çok uzaktı, jetlag olmasın diye mesafesi kısa yerleri tercih edeceğiz”

“SEVDA ÇOK İSTEDİ, JEST YAPTILAR”

Gelin arabasının arazi aracı olması hakkında ise Güvenç, ”Biraz ekstrem sporlarını seviyorum. Kardeşimin özel bir ekibi var. Sevda çok istediği için onlar da sağ olsun bize jest yaptılar” şeklinde konuşmuştu.

 ‘PİYASA AYNI KİŞİLER ÜZERİNDEN DÖNÜYOR’

Değişimiyle herkesi şaşırtan Sevda Dalgıç, önceki gün alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı Citys’teydi. Belli menajerlerin hep aynı oyuncuları yapımcılara önerdiğini, bu nedenle kendisi ve tanıdığı pek çok oyuncunun dizilerde yer alamadığını söyleyip, “Bu sebepten biraz piyasadan koptum. Yaşam ve beslenme eğitimi veriyorum” diyerek sektörü eleştirdi.

“İNANDIRICILIK KALMADI”

“Biraz uzaklardayım” diyen oyuncu, dizi sektörü menajer oyunları ve gruplaşma nedeniyle uzaklaşmak zorunda kaldığı açıkladı. “Biraz dizi piyasasından koptum” diyen Dalgıç, yaşadığı isyanı şöyle dile getirdi:

Sağlıklı yaşam ve beslenme eğitimi veriyorum. Sektörde ise piyasa aynı kişiler üzerinden dönüyor. Sağlığa yöneldim. Herhalde menajer arkadaşlarla yakın olmak gerekiyor. Biraz sıkıntılı. Bülent Çetinaslan ve birçok arkadaşımın oyunculuğunu beğeniyorum ama iş bulamıyorlar. Döngü değişik. Eskiden daha farklıydı. Eskiden castlar karakterlere göre yapılıyordu. Şimdi o oradan çıkıp başka projeye geçiyorlar. İnandırıcılık kalmadı. Oyunculuk ve popülerlik başka bir şey. Artık fazla Türk dizisi izlemiyorum. Çok sevdiğim oyuncu arkadaşlarım var. Oyunculuğunu beğendiğim ve ekranda göremediğim çok isim var. Dediğim gibi aynı kadroda dönüyor. Bir gruplaşma var.

“10 SENE BÖYLE GİDER”

Şimdilerde esmer olan ünlü isim bu haliyle ilgili, “10 sene sarışın gittim. 10 sene böyle gider. Gözleri esmerliğe alıştı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir